2016 Bebek Bere modelleri

2016 Bebek Bere modelleri
30 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 94 kez okundu.

Örgü olarak yapabiliceğiniz bir çok bebk kıyafeti mevcut bunun dışında bere modellerinide yapabilirsiniz.Hem kız hemde erkek bebekler için 2016 bere modelleri yapabilirsiniz böylecelikle çocuklarınıza hem çok şık hemde sıcacık bereler yağmış olursunuz. Çok kolay yollarla bebekleriniz bir çok model ve şık bereler yapılabilmekte. Eğer çocuklarınıza bere yapıcaksanız çok kısa sürede öğrenip yapabilirsiniz.

2016 bere modelleri içerisinde bir çok model mevcuttur bunlar Sade bereler, kulaklı bereler, hayvan motifli bereler olmak üzere bir çok model bulunuyor.Bizde sizlere en çok tutulan ve en sevimli modelleri bir araya getirdik ve sizlerin bere yapmanızda örnek olmaya çalıştık.

Bebekleriniz Kışın Üşümemesi için Bere Yapın

Evde boş kalan vakitlerinizde hem sizlere bir uğraş olur hemde çocuklarınıza sıcacık bereler.Sadece bere değil bir çok örgü modellerini yapabilirsiniz, Mesela patikler, hırkalar, yelekler, elbiseler gibi bir çok model çıkarabilirsiniz. Ancak ilk olarak örgü bilen arkadaşlarınızdan nasıl örüneceğine dair bilgi almanız yararınıza olacaktır.

Bebek Bere Modelleri Yapılışı

Örgü Bebek Bere Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git