Erkek Bebek Bot Patik Nasıl örülür?

Erkek Bebek Bot Patik Nasıl örülür?
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 11 kez okundu.

Erkek Bebek Bot Patik Yapılışı Anlatımı

Cocukkiyafeti.Net takipçileri için bugünki makalemizde Erkek bebek patik örülüşüyle alakalı bilgilendirme yapacağız.

Özellikle son günlerde istanbul için şiddetli kar yağışının etkili olacağı bildirilsede aslında kış tüm türkiyeyi etkisi altına almış durumda.Bu nedenledirki bebeklerimize bu soğuk havalarda geçiş dönemi olduğundan dolayı çabuk hastalanabilirler.vücutlarını sıcak tuttuğumuz kadar o minicik ayaklarınında sıcak olması çok büyük önem arz etmektedir. Sevgili takipçilerimiz Erkek Bebek Bot Patik Örülüşü ile alakalı nasıl örülür diye merak edenler aşağıdaki videoyu seyredebilirler.  

Kullanılacak Malzemeler; iki adet renk ip , ipimize en uygun tığ, süslemeyapmak için düğme bu düğmeyi tamamen kendi zevkinize göre değerlendirebilirsiniz.  Videoda takip ettiğinizde kalın ip kullanıldığını göreceksiniz.
Eğer bol tarz bir patik örecekseniz inceip kullanmaktan kaçının,daha kalın ve dolgunca ayrıca düzgün duracaktır. Ancak elinizde ince ipler var ve değerlendirmek istiyorsanız ince olan ipimizi ikiye katlayarak bu modelimizi yapabiliriz.istediğiniz ölçüde bir patik için tabanını istediğiniz ölçüde yaparsanız aynı oranda dilediğiniz boyutta bir patik elde etmiş olursunuz.Zaten aşağıdaki videoyu izlediğinizde gerekli tüm detayları bulabiliceksiniz.
Aşağıdaki videoda size gösterilen yol doğrultusunda takip ederseniz modelimizi çok rahat birşekilde örebilirsiniz.

Örecek olan arkadaşlara kolay gelsin.

 

Erkek bebek bot patik örgü videosu izle;

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git